Webinar 03.2022 - Zapisy — Biznes Przez Rekomendacje

Obalamy mity na temat rekomendacji

Lechosław Chalecki, Dyrektor Regionu BNI Białystok, w ciągu ostatnich 5 lat odbył setki rozmów z przedsiębiorcami, zapraszając ich – często skutecznie i z korzyścią dla obu stron – do współtworzenia grup, których celem jest generowanie biznesu przez rekomendacje. Poznał wszystkie argumenty, jakich używają potencjalni Członkowie i goście, którzy nie zawsze od razu są gotowi podjąć decyzję o wstąpieniu do organizacji i rozwijaniu swoich firm zgodnie z zasadą Givers Gain.

Wszystko co musisz wiedzieć o rekomendacjach

  • nie wiesz czy znajdziesz czas?
  • czy Twoja branża jest odpowiednia do marketingu rekomendacji?
  • jak działają rekomendacje i czy to naprawdę działa? 

      Wszystkie te obawy prowadzący obala własnym przykładem – jako lider znakomicie prosperującego regionu, w którym przedsiębiorcy w samym 2021 roku wygenerowali z rekomendacji biznes na ponad 55 milionów złotych!
      Misją Leszka jest dzielenie się tym doświadczeniem po to, by przekonać nieprzekonanych, że członkostwo w BNI to wielki krok do sukcesu!

Co należy zrobić, aby wziąć udział

Wypełnij formularz zgłoszenia

Odbierz potwierdzenie e-mail i zapisz datę w kalendarzu

Na 24 godziny przed wydarzeniem otrzymasz link do webinaru

23 marca kliknij w link i połącz się z naszym studiem

Słuchaj, zadawaj pytania, zbuduj wartościowe relacje

Zapisz się już teraz

franczyzobiorca bni

Lechosław Chalecki jest trenerem biznesu, certyfikowanym coachem i mówcą motywacyjnym. Karierę rozpoczynał w korporacji, gdzie dzięki wysokim wynikom awansował na stanowisko dyrektora sprzedaży. Do dnia dzisiejszego aktywnie sprzedaje swoje produkty i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem z handlowcami różnych branż. Jego pasją jest pomaganie ludziom w stawaniu się lepszą wersją siebie, w czym wykorzystuje wiedzę zdobywaną przez lata na licznych specjalistycznych kursach. Od 2006 roku tworzy Szkołę Inspiracji, gdzie wspiera w rozwoju zarówno prywatnym jak i zawodowym. Uczy dyrektorów, kierowników, menedżerów największych polskich firm jak być lepszym liderem. Lechosław od 5 lat jest franczyzobiorcą BNI. Aktualnie prowadzi 5 otworzonych przez siebie grup w regionie, gdzie zrzesza blisko 200 przedsiębiorców. Oczywiście nie zamierza na tym poprzestać – w planach ma wywrzeć realny wpływ na kilkadziesiąt tysięcy ludzi w Białymstoku.

Zapisz się