Webinar 28.04.2022 - Zapisy — Biznes Przez Rekomendacje

Obalamy mity na temat rekomendacji

Paweł Jach, Dyrektor Regionalny BNI Wrocław, rozmowy z przedsiębiorcami zazwyczaj zaczyna od prośby: opowiedz mi swoją historię. Twierdzi, że biznes robi się z ludźmi, a nie z firmami, więc na każdym kroku podkreśla wartość relacji i ich przekładalność na zarabianie coraz większych pieniędzy. Jego zdaniem nie warto czekać na idealny moment, by zacząć coś robić – wdrażanie strategii rekomendacji warto zacząć już teraz!

Wszystko co musisz wiedzieć o rekomendacjach

  • nie wiesz czy znajdziesz czas?
  • czy Twoja branża jest odpowiednia do marketingu rekomendacji?
  • jak działają rekomendacje i czy to naprawdę działa? 

Co należy zrobić, aby wziąć udział

Wypełnij formularz zgłoszenia

Odbierz potwierdzenie e-mail i zapisz datę w kalendarzu

Na 24 godziny przed wydarzeniem otrzymasz link do webinaru

28 kwietnia kliknij w link i połącz się z naszym studiem

Słuchaj, zadawaj pytania, zbuduj wartościowe relacje

Zapisz się już teraz

franczyzobiorca bni

Paweł Jach jest dyrektorem regionu wrocławskiego i franczyzobiorcą BNI. Jego droga w organizacji przebiegała od członka, poprzez poszczególne szczeble i funkcje, aż do stanowiska dyrektora regionu.
Zanim trafił do swojej pierwszej grupy, zajmował się prowadzeniem różnorodnych projektów w branży poligraficznej między innymi dla takich marek jak Lotos, Orlen, Citi Bank Handlowy oraz prowadził własną firmę consultingową.
Obecnie zrzesza w regionie wrocławskim ponad 200 przedsiębiorców, którym pomaga na co dzień w rozwoju ich biznesów. Dzięki BNI członkowie pozyskują nowych klientów, poznają sprawdzone rozwiązania problemów związanych z prowadzeniem firmy, a także nawiązują współprace, które niejednokrotnie przeradzają się w nowy biznes.

Zapisz się