Webinar 26.05.2022 - Zapisy — Biznes Przez Rekomendacje

Obalamy mity na temat rekomendacji

Jarosław Domin, właściciel firmy Data Quest, realizuje projekty informatyczne, strony internetowe oraz wdraża oprogramowanie.
Jego portfolio liczy 150 stałych klientów, dla których na bieżąco wykonują zlecenia. Podstawą rozwoju biznesu są dla niego rekomendacje,
z których realizuje zdecydowaną większość zleceń w firmie. Od 2014 roku należy do organizacji BNI – obecnie jest Dyrektorem Regionalnym BNI Katowice.

Wszystko co musisz wiedzieć o rekomendacjach

  • nie wiesz czy znajdziesz czas?
  • czy Twoja branża jest odpowiednia do marketingu rekomendacji?
  • jak działają rekomendacje i czy to naprawdę działa? 

Co należy zrobić, aby wziąć udział

Wypełnij formularz zgłoszenia

Odbierz potwierdzenie e-mail i zapisz datę w kalendarzu

Na 24 godziny przed wydarzeniem otrzymasz link do webinaru

26 maja kliknij w link i połącz się z naszym studiem

Słuchaj, zadawaj pytania, zbuduj wartościowe relacje

Zapisz się już teraz

dyrektor regionalny bni

Jarosław Domin w 1994 roku założył własną działalność i z kolejnymi partnerami biznesowymi wiązał się kontraktami managerskimi. Od 1998 roku skupia się wyłącznie na rozwijaniu własnej marki Data Quest, która łączy obszary z zakresu zarządzania, informatyki i marketingu. W tym czasie pomógł wejść na rynek i odnosić sukcesy zarówno polskim przedsiębiorstwom, jak i firmom zagranicznym.

Do organizacji BNI należy od 2014 roku; obecnie Trener BNI Polska i Dyrektor Regionalny BNI na Śląsku. Jest pasjonatem i instruktorem japońskiej sztuki walki aikido, której zasady, w tym główną „win-win”, przenosi na grunt prowadzonej działalności.

Zapisz się